Vampire Аcademy

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Преподаватели

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Алекс Нортклиф

Брой мнения : 35
Местожителство : In Vampire's Academy

ПисанеЗаглавие: Преподаватели   Чет Юли 15, 2010 5:04 am

Име:
Възраст(от 24 нагоре)
Местожтелство:
Външен вид(снимка)
Характер:
История(минимум 5 реда)
Дарба:
Пост в Училището:
Вид:
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Даниела Хатауей
Admin

Брой мнения : 21
Местожителство : In that boy's heart

ПисанеЗаглавие: Re: Преподаватели   Чет Юли 15, 2010 11:50 am

Име: Даниела Хатауей
Прякори: Дан, Ани, Данински (привилегировано), Дани (мрази да и викат така, малко хора имат това право)

Възраст(от 24 нагоре):25
Местожтелство: Академията
Външен вид(снимка): Висока и стройна с лек тен (който е получила от почивките си през лятото), зелени очи и кестенява коса.
Характер: Доста импулсивна, доверява се на интуицията си, отдадена е на работата си в академията и на това да пази Алекс, пази тайни, умее да зачита мнението за другите и най-вече е добра приятелка.
История(минимум 5 реда): Майка ми е пазител, а баща ми морой. До 10 годишна възраст съм отглеждана при леля ми, защото майка ми е трябвало да изпълнява дълга си. Потомка съм на известната Роузали Хатауей. Когато на 11 постъпих в академията се запознах а Алекс. Сега тя е най-добрата ми приятелка, а аз нейн пазител. Не веднъж след битка тя лекуваше раните ми. Имам 4 татуирни мълнии и се гордея с тях. Освен това имам и доста битки със стригои. От една година съм директор на Академията.
Дарба: ---
Пост в Училището: Директор и преподавател по бойни изкуства за начинаещи дампири
Вид: дампир (пазител на Алекс Нортклиф)

Последната промяна е направена от Даниела Хатауей на Чет Юли 15, 2010 7:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя http://vampireacademy.forumotions.net
Алекс Нортклиф

Брой мнения : 35
Местожителство : In Vampire's Academy

ПисанеЗаглавие: Re: Преподаватели   Чет Юли 15, 2010 1:24 pm

Име:Александра Нортклиф Хол
Възраст:25
Прякор:Али,Алекс,Хол,Норт или Алекса(вече не се използва,защото брат й я е наричал с този прякор)
Местожтелство:Аляска
Външен вид(снимка)
Характер:Алекс е доста импулсивна личност.Понякога бързо се пали и е избухлива.Проявява разбиране към всички,но понякога си мислят,че могат да си я въртят на малкия си пръст,но не е така.Държи на приятелите си,луда глава е и обича много да се лигави и да се излежава.
История:Родена е в Ситка(Аляска).Има един по голям брат който се казва Колин и също като нея е луда глава.Двамата са неразделни докато той умира при самолетна катастрофа.Алекс е морой и отива в академията и там се запознава с "сестра си" Даниела.Двете са неразделни приятелки.Дани става пазителка на Нортклиф.В последствие тя открива,че притежава елемента на духа и може да съживява мъртви.Ужасно много иска да съживи брат си,но разбира,че той не е щастлив в живота на живите и тя го връща обратно в подземния свят.В сърцето й е останала голяма празнина,която Даниела я запълна,но не цялата.Била е омъжена за Том Брадли,но двамата се развеждат три години след брака си.
Дарба:Телепатия,Взривяване
Пост в Училището:Директор и учител по Литература
Вид:Морой
Отличителни белези:Има тату на талията си.

</A></A></FONT>
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Преподаватели   

Преподаватели
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1