Vampire Аcademy

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Кабинета на директор Хатауей

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Даниела Хатауей
Admin

Брой мнения : 21
Местожителство : In that boy's heart

ПисанеЗаглавие: Кабинета на директор Хатауей   Пет Юли 23, 2010 6:48 pm

Това е моят кабинет... Снимка няма. Ще ви оставя сами да го видите като дойдете. И все пак за тези, които са послушни душички и няма да ме посетят ще ви го опиша бегло: Обширна стая с гледка към двора, пълна с книги и документи, голям дебел килим (на който даже и през зимата можеш да поспиш) и най-разни други неща. Тук прекарвах доста време, но ако не съм тук, сигурно съм в личната си стая, която съвсем не е далеч от кабинета ми

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://vampireacademy.forumotions.net
Даниела Хатауей
Admin

Брой мнения : 21
Местожителство : In that boy's heart

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директор Хатауей   Пет Юли 23, 2010 7:17 pm

Стоях в кабинета си както обикновено. Току що бях наложила наказание на един провинил се дампир. Вече толкова бях свикнала да правят какво ли не, че нищо не ме учудваше. Очертаваше се един обикновен ден - документации, наказания, проверки, заседания, чай с другата директорка. По едно време някой почука на вратата ми.
-Влез! -извиках аз и отместих поглед от сокументите.
-Данински! -каза силно един прекрасео познат, прекрасен мъжки глас.
-Зак, любов моя! -станах от стола си, изтичах и го прегърнах.
Сигурно не съм ви казвала, но Зак е моят любим. Странно, защото той също беше дампир, а както знаете между тях не може да има трайна връзка. Е, всяко правило си има излкючение, нали? Ние сме едно от тях. Зак е пазител на дъщерята на кралицата. Висок и строен в идеална бойна форма беше просто идеалния мъж, поне за мен. Дълбокият му син поглед вероятно можеше да разтопи всяка жена, била тя морой, дампир или човек. Той е на 28 - три години по-голям от мен. Рядко се виждахме, защото принцесата живее доста далеч от Академията, но понякога идваше да посещение. Нашата връзка е многооо, мноого странна повярвайте ми. За нас най-важното е да опазим поверените ни морои. Повечето влюбени биха се жертвали първо за любимия си, но при нас не е така. Морите бяха на първо място.
-Как е най-добрата директорка-пазител на света? -попита ме той.
-До преди 3 минути отекчена, но сега идеално. И като каза пазител... -погледнах монитора пред бюрото си. -Запознай се с чудото на модерната техника!
-Какво е това? -Зак погледна, но не схвана.
-Това, любими мой, е монитор, през който виждам Алекс. Понеже като директорка не мога да съм винаги с нея, а като пазител трябва да не я изпускам от поглед, позлвам това. На всяка нейна дреха има по една малка камера, която изпраща сигнал до монитора и винаги знам къде е. Доста е удобно...
-Но не мислиш ли, че... -Зак видя нещо опасно в цялата тази работа.
-Знам, знам.. Не мислиш ли, че някой може да я проследи с това? Не, защото това може да се активира само с мой отпечатък, а аз няма да го дам просто ей така. Всеки път, когато излизам го изключвам и заключвам врата.
-Е сега съм спокоен.
-Естествено съмнявал ли си се в мен?! -погледнах го предизвикателно, но той знаеше, че се шегувам. -Какво да ти предложа? Чай, вода, безалкохолно?
-Една бира би ми дошла добре.
-Не съм казла "алкохолно". -погледнах го строго, но в погледа ми си личеше, че искам да приха от смях.
-От 10 минути съм тук и все още стоя прав. Ще се оплача на директорката! -изгледа ме със същия поглед, който азнаправих преди малко.
-Ако искаш на арменския поп се оплачи! Хайде сядай и стига сме пиляли ценно време.
Той сложи стола си срещу моя и започнахме да си говорим. Колкотои да ми беше интересно и приятно, не изпусках Алекс от поглед и бях готова да скоча на минутата ако мещо се случеше.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://vampireacademy.forumotions.net

Кабинета на директор Хатауей
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Джанин Хатауей / Janine Hathaway
» Роуз Хатауей / Rose Hathaway
» Поредица ''Хатауей''
» Чужди очи
» ‎14 златни мини крият недрата на България, твърди ясновидецът Михаил Наков