Vampire Аcademy

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Апартамента на Алекс Нортклиф

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Алекс Нортклиф

Брой мнения : 35
Местожителство : In Vampire's Academy

ПисанеЗаглавие: Апартамента на Алекс Нортклиф   Чет Юли 15, 2010 11:17 am

</A></A></FONT>
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Алекс Нортклиф

ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Алекс Нортклиф   Пон Юли 26, 2010 10:59 am

Събудих се в мноо добро настроение.Погледнах часовника и като видях,че съм прослапа почти целия ден скочих буквално от леглото и влязох в банята.Косата ми беше като на бухал,а лицето да не говорим.Направих си процедурите в банята и отидох го гардероба.Поогледах го много добре и най-накрая избрах един елегантен черен костюм.Облякох го и си направих косата на кок.Отидох в кухнята и взех една банка кръв от фризера.Нялах си в една голяма чаша и започнах да го пия.По едно време се почука на врата.Разбрах,че е Даниела и веднага оставих чашата.Взех чантата си и някакви брошури които намерих на масата.
-Даниела!?-извиках аз нервно.-Влизай тъкмо се прибибрах от една делова среща.-започнах с лъжите
-Дам вярвам ти!Къде беше?Да не си се оспала ОТНОВО?-попита ме тя ядосано
-Аз?Не!Налити казах бяха на среща.Вода?-поптах я аз и с един замах на ръката ми при нея отиде чаша вода.
-Да ясно пак си спала до късно.
-Добре де!Да сега станах и какво от тов......аааа....-аз се хфанах за главата.
Болката беше неуписуемо гадна.Цялата ми глава пулсираше.Строполих се на земята и започнах да се гърча.

</A></A></FONT>
Даниела Хатауей
Admin

Брой мнения : 21
Местожителство : In that boy's heart

ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Алекс Нортклиф   Пон Юли 26, 2010 11:23 am

Секунда след като Алекс се строполи на пода, аз застанах до нея. Следващата секунда я държах здраво, но тя така се гърчеше все едно иска да се отскубне от мен. С много усилия успях да я сложа на дивана. Инстинктите ми на пазител веднага се изостриха. Огледах се наоколо и видях чашата с кръв. Оставих Алекс и тръгнах към масата. През това време се свързах с Джейсън през комуникатора (сещате се през тях пазителите поддържат връзка).
-Джей, веднага ела в стаята на Алекс! -казах бързо и задъхано аз.
-Защо, тя добре ли е? -гласът му стана много разтревожен.
-Няма време за обеснения! Намери Зак и до 5 минути да сте в стаята и!- казах заповеднически и спрях връзката.
Отидох при Алекс, която още се гърчеше. Седнах на дивана така, че да възспирам голяма част от гърченето и. Налях колкото можах от кръвта в устата й и сложих с пръст малко по устните и. Беше доста гнусно, но трябваше да го направя. След около минута гърченето рязко спадна. Подозирах, че кръвта ще я успокои, но тя направо надмина очакванията ми. Продължаваше да се сгърчва от време на време, но беше доста мо малко и като на пристъпи. Когато се съвзе знаех, че е изморена, но трябваше да я разпитам малко. Точно в този момент се появиха момчетата.
-Защо се забавихте толкова, по дяволите?! Какви пазители сте?! Алекс, можеше да умре от тези гърчове, а вие се размотавате! Казах до 5 минути да сте тук! -бях толкова разярена, че направо крещях. А и бях в правто си. помислете си ако бяха стригои, аз ще трябва да се бия сама, а те да се размотават.
-Дойдохме, колкото бързо можахме, не се ядосвай толкова. -Зак използваше мекия си тон, за да ме успокои, но не помогна, само още повече ме ядоса.
-Колкото бързо можахте ли?! Колкото бързо можахте?! Вие сте най-некадърните пазители на света! А ти.. ти.. ти си и гадже! Какво гадже си бе! На всичкото отгоре тя е морой! Нали мороите са на първо място! -бях като хала. Живота на Алекс беше най-важното за мен/ю. Не м пукаше срещу кого трябва да се изправя заради нея. Продължавах да викам, докато Алекс не изстена нещо. Тогава в стаята настана гробна тишина.
-Алекс, добре ли си? - стоях до нея.
-Дани... дай ми... -тя гледаше чашата с кръвта.
-Заповядай, скъпа. -Джейсън беше по-близо и й я подаде.
-Мерси -тя взе чашата и я изпи на екс. След това гласът и стана по-силен.
-Момчета, отивайте да пазите навън!- заповядах аз с тон, който не търпи възражение. -Никой не трябва да влиза! И дано се справоте по-добре, отколкото преди 10 минути.
-Ако има нещо веднага ни извикай. -каза Зак, който очевидно искаше да помогне.
-Отивайте бе! -добре, обаче аз исках двете с Алекс да сме сами.
-Алекс, какво стана, защо падна така? -реших да не увъртам и зачаках отговор.

Вижте профила на потребителя http://vampireacademy.forumotions.net
Алекс Нортклиф

ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Алекс Нортклиф   Пон Юли 26, 2010 11:43 am

-Ох...Дани нямам никаква идея.Просто главата ме заболя толкова силно,че не издържах.-казах аз с леко треперещ глас.
Разбира се,че знаех.Ами да това беше заради Олсън,но той не беше тук.Тогава някой друг стригой е виновен.Подвоумих се малко дали да кажа на Даниела и реших.
-Мисля......ауч....мисля,че е заради някой стригой.-казах аз
-Какво?Невъзможно!В Академията не влиза никой освен наши хора и ученици.-отвърна Дани
-Знам,знам,но може и да се създаде телепатична връзка без другия да знае.Ох Дани донеси ми от фризера още една банка.Умирам от жажда както никога до сега.-казах задъхано и легнах на дивана.
Даниеа ме погледна подозрителна.И тя като мен подозираше,че нещо се обърква в мен.Никога не съм пила толкова много кръв.Може би психясвам вече.
Докато си мислях моите работи тя ми донесе още няколко,които ги изпих на екс.Даниела ме погледна сякъш започнва да се заразявам от шарка.
-Извикай Джейсън!-казах с остър глас.
Тя излезе и след минута дойде и той.Приближи се бавно към мен и ме погледна предпазливо.
-Добре ли си?-попита ме той
-Не!-бях директна
-Имаш ли нужда от нещо?-подължи
-Не!
-Още квър,одияло.възглавница,ако искаш може да.......
-Не Джейсън!-извиках аз.-Погледни ме!-той го направи.
Очите му баха зелени и ясни.Прочетох мислите му.Мислеше,че ще умра.Вече даже си представяше какво ще се случи.Видях и разговора му с Даниела.Казала му е,че не съм много добре.
Отместих поглед.Погледнах към прозореца и после пак към него.
-Махай се!-казах с неприязъм.
Той излезе и влезе Даниела.Срещахме си погледите и тъкмо да кажа нещо.Болката пак се върна.Хванах се за главата.Тя се опита да се доближи,но аз я спрях.
Всичко спря.Огледах се.Бях в нещо като килия.В единия ъгъл седеше мъж.Погледна ме с червените си очи и проговори.
-Александра!Ще се върна!-той изчезна.
Събудих се.Цялата горях,а над мен седеше Даниела,Зак и Джейсън.
-Добре съм!-пророних аз.

</A></A></FONT>
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Алекс Нортклиф   

Апартамента на Алекс Нортклиф
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1