Vampire Аcademy

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Кабинета на г-ца Нортклиф

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Алекс Нортклиф

Брой мнения : 35
Местожителство : In Vampire's Academy

ПисанеЗаглавие: Кабинета на г-ца Нортклиф   Чет Юли 15, 2010 11:06 am

</A></A></FONT>
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Алекс Нортклиф

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на г-ца Нортклиф   Съб Юли 24, 2010 11:11 am

Седях на стола и се въртях като разглеждах документи които Даниела ми беше пратила по е-майла.Отвреме на време въздъхвах като преминавах на другата страница.Стана ми адски горещо и пуснах климатика.Сипах си малко кръв и започнах да пия кога по едно време от профила ми в майспейс ми звънна Дани.
-На какво дължа тая чест?-попитах я аз леко студено,защото не обичах да ме притесняват докато пия.
-Алекс какво правиш?-попита тя
-Сякъш не знаеш!-отвърнах й с студен глас.
-Да бе знам,но знаеш,че това е за твое добро.Както и да е.....Зак е тук и да в момента сме заедно и не неможе да дойдеш.
-Ок.Все тая без това имам куп работа.Адиос Амиго!-аз тръгнах да затварям,но тя ми направи знак.
-Я скивай това!-тя завъртя своята камера към Зак,а до него беше Джейсън.
Аз извиках от изненада и се засмях.Той беше красив,висок,с черна коса и зелени очи.Имаше прекрасна усмивка и страхотни зъби.Беше дампир,но не беше мой пазител,а на една дразнеща до мозъка на костите повлекана на име Лейси,която се опитваше по всякъкъв начин да ми го отмъкне.
-Какво правиш там?-попитах го аз.-Идвай веднага иначе мороя ще се ядоса!-казах леко игриво аз и той веднага се узова при мен.
Изключих си майспейса и махнах малката камера която стоеше на дрехата ми.После го целунах и.......ами вие може да се досетите........

</A></A></FONT>
Даниела Хатауей
Admin

Брой мнения : 21
Местожителство : In that boy's heart

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на г-ца Нортклиф   Съб Юли 24, 2010 12:03 pm

Със Зак стояхме в моя кабинет и разгорещено разговаряхме... Бяха минали 5 минути откакто Джейсън беше отишъл в стаята на Алекс. Ние говорихме ли говорихме. Определено ни се искаше повече (като разходка в двора например), но отлично разбирахме, че сме на работа. Добре, обаче, някои морои и дампири (да не споменавам имена, вие се досещате и сами), напълно го бяха забравили. Погледнах монитора и всичко, което виждах беше изящно полираната маса в кабинета на Алекс. Бързо се досетих каква е работата и казах на Зак.
-Колко миличко сигурно се гушкат, ще е престъпление да развалим момента... -казах саркастично аз.
-Ооо, длъжни сме да го направим! -каза Зак и се засмя. Станахме от столовете си, заключих кабинета (нямаше нужда да спирам монитора) и отидохме до кабинета на "заетата с документи" директорка.
-Александра Нортклиф, отвори или ще си купуваш нова врата! -казах заповеднически нервно аз!
-Идвам, мамо! -сърдито се обади един глас.
-Много съжалявам, че ви развалям момента, обаче да ми беше казала. По дяволите, все пак съм твой пазител!
-А ти какво мислеше, че ще правим?! Ще говорим делово ли? -тонът и беше по-кисел и от лимон. -Стига де, Дани, няма точно сега да дойдат стригоите.
-Зак, иди да правиш компания на Джейсън, моля те! -исках да остана насаме с Александра.
-После ще дообсъдим онова нещо, нали? -Зак, явно схвана какво искам, но реши да не се издава много.
-Мхм, а сега отивай, че и той сигурно е вкиснат като Лимонка! -целунах го и той отиде.
-По дяволите, Даниела, точно сега ли трябваше да се появиш?! -наистина много се беше вкиснала. -Не съм го виждала от месеци, а онази само чака да се скараме!
-Онова малоумно барби Лейси ли?! -изсмях се грубо. -Ако ти прави проблеми ще ида и ще и строша каската! Виж, извинявай, но трябваше да го направя. Просто си вържи камерата за крака и я покрий с някакъв плат. Трябва да съм сигурна, че е в теб! -от решителен и боен, гласът ми стана мек и нежен.
-Добре, но обещай, че повече няма да ни прекъсваш! -изгледа ме нетърпеливо.
-Обещавам, но моля те все пак се захвани с документите. Джей ще ти помага.. А, и не се опитвай да ми го върнеш, няма да се получи! -казах аз и тръгнах към кабинета ми. Направих две крачки, спрях се и се обърнах. -Кажи на Зак, че съм в кабинета ми. -изчаках Алекс да кимне и продължих към кабинета си.

Вижте профила на потребителя http://vampireacademy.forumotions.net
Алекс Нортклиф

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на г-ца Нортклиф   Съб Юли 24, 2010 1:09 pm

Изнервена преглеждах последните страници.Джейсън седеше и ме наблюдаваше.Обичаше да прави това винаги когато съм заета.Приключих и с последните и когато тъкмо да го целуна получих нов е-майл.Пак Даниела с още документи.Толкова се ядосах,че очите ми леко почервиняха,но ги оправих.Поех си дълбоко въздух и счупих камерата на две.Усетих,че тя идва насам и се усмихнах иронично когато тя влезе.
-Александра!-изкрещя тя
-Кажи господарке!?-отвърнах й аз със същата съркастичност.
-Какво правиш бе човек?-каза ядосано тя.
-Упс!Сори,но не съм човек от мноогооо години.-поправих я и се усмихнах още по широко като видях,че се ядосва.
-Слушайме.....ето ти нова....слагай я и това е!-каза тя като се опитваше да се ударжи.
-Няма!Даниела няма да си сложа тая проклета камера!Имам право на личен живот за бога!Искам малко уединение,а не да знам,че всяка секунда някой ме следи чрез монитор!Стига!Млъкни!Излизай!-аз не се удържах и започнах да крещя като станах заканически.
Даниела знаеше,че това е нормално за мен когато се изнервя,но този път май се засегна.
-Аз съм ти пазител......Трябва да знам дали не си в опастност.
-Джейсън е с мен.Той може да ме защитава,а и аз не съм толкова глупава и слаба.Мога да се бия по добре от всекиго.
-Добре.Оставям те,но Джейсън тръгне ли си слагаш си друга камера и това е!-тя излезе от стаята и тръшна вратата.
-Хей!Алекс е трябваше да си такава.-обади се Джей
-Какво трябваше да направя?
Той въздъхна и ме прегърна силно.После ме целуна по челото и започна да ми помага с документите.Когато привършихме двамата отидохме на удобния диван и легнахме на него.

</A></A></FONT>
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на г-ца Нортклиф   

Кабинета на г-ца Нортклиф
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1